Šoubiz

Nespratné decko! Video, ako Bieber obhadzoval susedov dom vajciami

Justin Bieber
Zdroj: TMZ.com/ SITA

Speváka vyšetruje polícia za výtržníctvo.

Kanadský spevák Justin Bieber vraj 9. januára zaútočil pokazenými vajcami na dom svojho suseda v kalifornskom meste Calabasas. Poškodený, s ktorým mal Bieber už viacero nezhôd, na miesto ihneď privolal policajnú hliadku. Tá vraj dorazila ešte počas toho, ako vzduchom lietali vajcia.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

Zdroj: tmz.com

Sused pre portál TMZ povedal, že najprv počul, ako niečo naráža do jeho domu. Vyšiel preto na balkón, a keď uvidel speváka ako mu obhadzuje vchodové dvere, zakričal: "Čo to do pekla robíš?". Vtedy si ho vraj Bieber všimol a strhla sa medzi nimi ostrá výmena názorov, počas ktorej stihol 19-ročný Kanaďan hodiť na dom ešte niekoľko vajec. Na dome ich podľa slov poškodeného pristálo najmenej dvadsať. Spevák sa k celej veci zatiaľ nevyjadril.

Polícii by ako dôkaz malo poslúžiť video, ktoré sused počas hádky nakrútil. Bieber spôsobil susedovi škodu za 20-tisíc dolárov. Zatiaľ je tento jeho čin posudzovaný ako výtržníctvo. Ak však škoda presiahne sumu 400 dolárov, na Bieberovo konanie sa bude hľadieť ako na zločin. Kanadská hviezda sa doteraz susedovi ani len neospravedlnila. 

https://www.youtube.com/watch?v=tf9pos8gpPc


Bieber a spomínaný sused sa dostali do konfliktu aj v novembri 2013, počas toho ako interpret vo svojej vile privítal približne sto hostí. Nahnevaný sused vtedy pre hluk, ktorý sa šíril z domu, volal políciu zhruba o jednej v noci, avšak jedno upozornenie mladému spevákovi zrejme nestačilo. Policajti tak prišli aj o tretej a pol šiestej ráno, keď sa už sused rozhodol podať na Biebera sťažnosť pre rušenie nočného pokoja.

 

USA/ SITA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.