Šoubiz

Česká modelka šokovala v Cannes. Každý prsník niekde inde!

petra.jpg

Tak s týmto výstrihom jej to rozhodne nevyšlo.

Česká kráska, ktorá patrí medzi modelingovú špičku aj vo svete, nechýbala na 68. ročníku filmového festivalu v Cannes. Na červenom koberci sa predviedla v bledučkej róbe posiatej modrými kvetmi. Šaty ešte zvýraznila žiarivým opaskom a náhrdelníkom. K tomu zvolila jednoduchú vizáž a jemné vlny. Vyzerala krásne. 

Zdroj: Profimedia.sk

No predsa len na nej niečo nesedelo. Tridsaťpäťročná Petra Němcová, ktorá pochádza z Karvinej, už nie je v takej forme ako kedysi. Svedčia o tom jej prsia. Zdá sa, akoby jedno z nich podľahlo gravitácii skôr ako to druhé a vo veľkom výstrihu to nevyzeralo vôbec dobre. Možno by sa ten rozdiel stratil, keby Petra pár kíl pribrala. Všetko totiž zvýraznil práve jej kostnatý hrudník. 

Zdroj: Profimedia.sk

Petra, ktorá v roku 1995 vyhrala súťaž Elite Model Look a pracovala pre mnohé svetoznáme luxusné značky, medzi nimi aj Victoria´s Secret, sa síce venuje práci modelky, ale už pomenej. Uprednostňuje charitu. Najviac sa zamerala na Indonéziu, kde v roku 2004 ako jedna z mála prežila ničivé cunami.

V tom čase tam bola na dovolenke s jej snúbencom, fotografom Simonom Atleem, ktorý toto nešťastie neprežil. Petra mala zlomenú panvu a niekoľko vážnych zranení. Osem hodín sa držala palmy, kým ju našli miestni obyvatelia a pomohli jej.

Od mája 2014 spájajú modelku s bývalým premiérom Haiti Laurentom Lamothem.

CANNES/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.