Šoubiz

Zo sexy Matta Bomera vám potečú sliny. Ženy majú ale uňho smolu

matt2.jpg

Herec oddychoval od nakrúcania na Havaji.

Ešte stále je homosexualita mnohými vnímaná ako neprirodzená a aj preto sa mnohí boja k svojej orientácii otvorene priznať. Nepatrí medzi nich ale herec Matt Bomer, ktorému bolo jedno, či to ohrozí jeho kariéru alebo nie. A nestalo sa tak! Stále ho ženy zvolia v anketách medzi najsexy mužov šoubiznisu.

Zdroj: Profimedia.sk

Keď sa mal vyberať najvhodnejší kandidát na Christiana Greya do filmu 50 Shades of Grey, najhorúcejšou voľbou bol práve Matt. Nikoho iného si v tejto úlohe nevedeli ženy predstaviť.

Matt je skutočne veľký fešák a momentálne je v najlepšej forme, čo dokazujú aj fotografie z dovolenky na Havaji, kde mu robil spoločnosť jeho manžel Simon Halls.

Zdroj: Profimedia.sk

Tridsaťsedemročný herec si sem prišiel na chvíľku oddýchnuť od nakrúcania. Práce má totiž vyše hlavy. Objaví sa v remakeu The Magnificent Seven po boku Chrisa Pratta, Ethana Hawkea a Denzela Washingtona. 

Zdroj: MagicMikeMovie

Nakrúca tiež film The Nice Guys, kde si zase zahral s Ryanom Goslingom a Russellom Croweom. Matt si tiež fanúšičky môžu vychutnať v pokračovaní Magic Mike, kde si zahral striptéra. Preto tá skvelá sexy forma....


HAVAJ/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.