Šoubiz

To hádam nie! Manželstvo Afflecka a Garner sa rozpadá

ben a jenn.jpg
Zdroj: TASR

Dvojica už má vraj dlhší čas problémy.

Sú jedným z najobľúbenejších manželských párov v Hollywoode. Ale magazíny OK! a National Enquirer priniesli informácie o tom, že Ben Affleck a Jennifer Garner majú problémy. Dvojica, ktorá sa vzala v roku 2005 a má spolu tri deti - Violet (9), Seraphina (6) a Samuela (3), vraj žije oddelene a pripravuje sa na rozvod, kde sa okrem starostlivosti o deti bude bojovať aj o 150 miliónov dolárov. 

Zdroj: Profimedia.sk

Štyridsaťdvaročný Ben Affleck to vraj chce oficiálne oznámiť ešte predtým, než sa médiá začnú venovať ich desiatemu výročiu svadby a tesne pred promovaním jeho nového filmu Batman vs. Superman: Dawn Of Justice, aby sa na rozpad manželstva rýchlo zabudlo.

Portál RadarOnline.com zase tvrdí, že medzi Benom a Jennifer boli už dlhšie problémy. "Jenn navštevuje psychologičku, aby jej poradila, ako sa vysporiadať s rozvodom a najmä, ako na to pripraviť deti," tvrdí blízky zdroj. 

Zdroj: Profimedia.sk

Dvojica od seba trávila čoraz viac času a navyše sa mal Affleck správať ako slobodný mládenec. Niekoľko hodín ho videli pri pokri v Sin City, zatiaľ čo bola Jennifer v New Yorku a deti nechal s opatrovateľkou. Na manželkine narodeniny sa vybral na výlet do Kanady a obrúčku nechal doma.

Medzi Affleckom a Garner preskočila iskra počas nakrúcania Pearl Harbor, ale boli len kamarátmi. Naplno to prepuklo v roku 2003, kedy si zahrali hlavné úlohy v snímke Daredevil.


USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.