Šoubiz

Prsnatá modelka šokuje. Bohatý milenec sa k nej správal ako k psovi

294002A700000578-3105821-image-a-5_1433163316862.jpg
Zdroj: Instagram/Travis Beynon

Bývala milenka tabakového magnáta Travisa Beynona odhalila škandalózne zákulisie ich vzťahu.

Bývalá milenka tabakového magnáta Travisa Beynona, prezývaného tiež Candyman, odhalila škandalózne zákulisie ich vzťahu. Jej „dokonalý" život sa za bránami prepychovej vily menil na psychický teror.

Kirsty Engelmann poskytla zahraničným médiám svoje vyjadrenie po zverejnení ponižujúcej snímky. Na fotke bola ona, Candyman a jeho právoplatná manželka, ktorá mu porodila dve deti. Ženy majú na sebe iba bikiny a musia kľačať na štyroch akoby boli psy. Travis, otec štyroch detí, ich drží za šnúrky od bikín a náramne sa zabáva. Fotku zverejnil jeden z jeho synov Beynon.

Zdroj: Instagram/Travis Beynon

Blondínka z Queenslandu mala na fotke 24 rokov. „Nechcela som to urobiť, no musela som. Bolo jednoduchšie poslúchnuť. Nenávidela som to ponižovanie," zverejnil jej vyjadrenie britský portál MailOnline.

Kirsty tvrdí, že bola do Travisa zamilovaná. Musela si však zvyknúť na polygamný vzťah. Posteľ zdieľala napríklad aj s Travisovou manželkou Taeshou, podľa ktorej je takýto voľný vzťah normálny. Kirsty ale tvrdí, že šťastná rozhodne nie je. Travis je naopak presvedčený o tom, že ich manželstvu sa darí, pretože obaja majú radi sexy dievčatá.

„Všetci si myslia, ako sa majú jeho milenky dobre. Nie je to ale o peniazoch. Nič som nedostala, ani nečakala. Travis je šovinistický narcistický človek. Som rada, že som odtiaľ odišla," dodala.

Zdroj: Instagram/Travis Beynon

Zdroj: Instagram/Travis Beynon

Zdroj: Instagram/Travis Beynon

Zdroj: Instagram/Travis Beynon

Zdroj: Instagram/Kirsty Engelmann

USA/DailyMail, zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti