Šoubiz

Uhádnete, kto je toto dievčatko? Dnes je z nej megahviezda!

Dakota Johnson
Zdroj: Profimedia.sk

A nepomôžeme vám ani s malou nápovedou....

Tak, ako ste tipovali? Ide totiž o dievčatko, ktoré sa odmalička pohybovalo v šoubiznise. Jej rodičia boli v tom čase najslávnejší a patrili medzi hereckú špičku. Reč je o Dakote Johnson, dcére Melanie Griffith a Dona Johnsona. Neskôr ju ale vychovával Melanin druhý manžel Antonio Banderas. 

Zdroj: Profimedia.sk
 

Zdroj: Profimedia.sk

Dakota sa tak odmala objavovala na červenom koberci a s publicitou nemá problém. Skúšala to aj ako modelka, ale nakoniec presedlala na hereckú dráhu. Nikto ju však nevnímal inak ako dcéru slávnych rodičov a málokedy jej venovali pozornosť. Preto sa väčšinou objavila len v malých vedľajších úlohách. 

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk
 

Zlom nastal začiatkom minulého roka, kedy dostala úlohu Anastasie Steel v očakávanom filmovom spracovaní knižného erotického bestselleru 50 Shades of Grey. Po tom, ako sa film dostal do kín, sa z Dakoty stala hviezda obrovských rozmerov. 

Zdroj: Profimedia.sk

Zaplnila nielen titulky svetových magazínov, ale dnes sa o ňu trhajú aj režiséri. Kým sa fanúšikovia dočkajú ďalšieho pokračovania pod názvom 50 Shades of Darker, môžu si ju pozrieť v ďalších troch filmoch. 

Kým sa dočkáte pokračovania 50 Shades of Grey, pozrite si zatiaľ zábery zo zákulisia nakrúcania:

https://www.youtube.com/watch?v=FqOveKlWPIo


USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.