Šoubiz

Šokujúce slová patológa o tele Marilyn Monroe. Toto že bola sexbomba?

marilyn.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Allan Abbott a Ron Hast z pohrebnej firmy zverejnili vo svojej knihe šokujúce detaily pitiev slávnych osobností.

Začalo to nevinnou kúpou starého pohrebného vozidla, s ktorým jeho majitelia Allan Abbott a Ron Hast chodili na výlety skúmať skaly a fosílie. To bolo v roku 1950. Neskôr si ako študenti privyrábali tým, že na dodávke prevážali kvetiny z márnice na cintorín. Dvaja mladíci si nakoniec založili pohrebnú firmu a v Hollywoode sa stali najvychytenejšími. 

Zdroj: Profimedia.sk

Boli to práve oni, ktoré prevážali mŕtve telá celebrít, medzi nimi aj telo Marilyn Monroe. Postarali sa aj o jej prípravu na pohreb. O svojich zážitkoch a skúsenostiach napísali aj knihu, kde zverejnili šokujúce informácie.

Piateho augusta v skorých ranných hodinách dostala polícia vo West Los Angeles informáciu, že Marilyn Monroe leží mŕtva vo svojom dome na 1230 Fifth Helena Drive v Brentwoode. 

Zdroj: Profimedia.sk

Manažér Guy Hockett objavil herečkino telo, ktoré už bolo v rannej fáze rigo mortis - tá zvyčajné začína šesť až osem hodín po smrti. Zaujímavé ale bolo, že oficiálne údaje hovorili o tom, že v čase keď ju našli, bola tri hodiny po smrti. Hockett previezol Marilynine telo do márnice.

Vzhľadom na čudné okolnosti herečkinej smrti trvalo patológovi Thomasovi Noguchimu obhliadanie tela trikrát dlhšie ako je obvyklé. Keďže sa šepkalo, že Marilyn zavraždili smrtiacou injekciou, hľadal miesto po vpichu. Prezrel jej pazuchy, nos, priestory medzi prstami na nohách aj rukách, nazrel aj pod jazyk, genitálie, ale neobjavil žiadne miesto po vpichu. 

Zdroj: Profimedia.sk

Nasledovalo balzamovanie Marilyninho tela. "Keď sme odstránili prestieradlo, ktoré ju zakrývalo, neverili sme vlastným očiam, že toto bola slávna Marilyn Monroe. Jej telo vyzeralo ako telo priemernej starnúcej ženy, ktorá sa o seba veľmi nestarala. Je jasné, že aj okolnosti jej smrti zanechali nejaké tie stopy. Bola jednoducho na nespoznanie," opisuje Abbott.

"Keď niekto zomrie, gravitácia spôsobí, že sa krv usadí do najnižšieho bodu telesa. Marilyn zomrela ležiac lícom dole, takže mala na tvári fialové škrvny a jej krk bol veľmi opuchnutý. Vlasy mala odrastené, nohy neboli oholené aspoň týždeň, nemala pedikúru ani manikúru a pery mala popraskané," opisuje vzhľad slávnej sexbomby vtedajších čias. 

Zdroj: Profimedia.sk

Keďže bola Marilyn veľmi opuchnutá, museli ju otočiť nabok, narezať jej kožu na zadnej časti krku a stiahnuť kožu k sebe a znovu zošiť. Neskôr priniesla herečkina asistentka oblečenie do rakvy. Chýbali ale nohavičky, pretože Marilyn v šatníku žiadne nemala. Čo ale nechýbalo, boli ale malé vypchávky do podprsenky. Röntgenové snímky dokázali, že Marilyn mala umelé zuby, podstúpila plastiku nosa a brady. 

Keď bolo herečkino telo pripravené do rakvy na pohreb, prišiel ho strážiť jej bývalý manžel, s ktorým sa od seba nikdy nejako neodlúčili, Joe DiMaggio.USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.