Šoubiz

Nádherné oči a sexy telo. Fešák z nového seriálu vás dostane!

Sam Heughan
Zdroj: Outlander

Sama Heughana si môžete vychutnať v seriáli Cudzinka už onedlho na Doma.

Už o pár dní vám letné večery na obrazovkách televízie Doma spríjemní seriál z prostredia nádherného Škótska. Cudzinka (Outlander) je nakrútená podľa rovnomennej knižnej série americkej spisovateľky Diany Gabaldon.

Ide o príbeh vydatej armádnej zdravotnej sestry Claire Randall (Caitriona Balfe) pochádzajúcej z roku 1945, ktorá sa záhadne dostane späť v čase do roku 1743 do neznámeho sveta plného nebezpečenstiev. 


V rokoch 2011 a 2012 si zahral Batmana v živej šou Batman Live. Najväčšia sláva ale prišla práve s úlohou Jamieho Frasera v seriáli Cudzinka. Samotná autorka bestselleru o ňom povedala: "Och, môj Bože! Tento muž je Škótom až do kosti a Jamiem Fraserom až v srdci. Potom, čo som uvidela Sama nielen hrať Jamieho, ale akoby sa ním skutočne stal, som bola produkcii nesmierne vďačná, že venovala takú starostlivú pozornosť výberu obsadenia, aby postave dodala dušu."

Nezabudnite, seriál Cudzinka môžete sledovať od 30. júna každý utorok, stredu a štvrtok o 21.30 na obrazovkách televízie Doma. Titulná pieseň z dielne Beara McCrearyho dostala ľudí po celom svete.
BRATISLAVA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti