Šoubiz

Babyboom v Markíze pokračuje. Na ceste je ďalšie bábätko

miso2.jpg
Zdroj: Archív Michael Szatmary

Prekvapenie si pre nás pripravil aj redaktor zahraničného spravodajstva Michael Szatmary.

Takáto situácia tu už dlho nebola. V spravodajstve televízie Markíza nastal hotový babyboom. Dvojnásobnou mamou sa pred časom stala redaktorka Ivana Krejčová, ktorá porodila druhú dcérku. Tá dostala meno Terezka. Do redakcie nám ale pribudnú deti redaktoriek Betky Garajovej Maťašovskej, Katky Kulovej a o jedného člena sa rozrastie aj redakcia publicistiky. 

Zdroj: Archív Michael Szatmary

Prekvapenie si pre nás pripravil aj redaktor zahraničného spravodajstva Michael Szatmary. S partnerkou Zuzkou, ktorá pracuje ako brand manažérka v banke a popri tom sa venuje kreatívnemu priemyslu v Slovak Fashion Council, sa stanú prvýkrát rodičmi. "Slečna sa bude volať Tereza, pretože rovnaké meno dal dcére aj môj šéf. Ale nie. Rozhodli sme sa už dávno, jednohlasne," prezradil nám Michael. 

Tereza príde na svet v septembri. Má už náš kolega premyslené, ako ju bude v tejto náročnej dobe vychovávať? "Určite so sedliackym rozumom a bez nejakých prehnaných nárokov. Budeme sa snažiť, aby z nej vyrástla tolerantná a slušná osoba. Vždy sme si želali dievča. Obaja s nimi máme lepšie skúsenosti. Zuzana je žena a ja som bol tiež dlho uväznený v ženskom tele.... a potom som sa narodil," zavtipkoval Michael, ktorým sa humorom aj živí. Aplikuje ho pri stand-up comedy v Silných rečiach či vo vlastnej šou F(l)oor.

Zdroj: Archív Michael Szatmary

Michael stíha popri tom všetkom aj tvoriť hudbu. Najviac kreatívny je však v noci. Zmení to, keď sa mu narodí dcérka? "Som nočný človek. Mozog mi funguje lepšie a myslím si, že to, že chodím spať neskoro bude len výhodou. Postarám sa o malú, pomôžem, nakojím a potom sa ráno vymeníme. Ja si potom pospím a priateľka preberie žezlo," vysvetlil.

Tak mu držíme len palce a zo srdca gratulujeme!

BRATISLAVA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.