Šoubiz

No po kom to má? Miley ukázala ochlpenie, mama zase bradavku

tish.jpg

Prsia jej zakrývali len dva kusy čiernej látky, ale ani to nie poriadne.

Po všetkých extravagantných a škandalóznych výčinoch Miley Cyrus si asi mnohí pomyslia, že prečo jej rodičia nedohovoria alebo či z nej nie sú sklamaní. Ale prečo by mali? Obaja pochádzajú zo sveta šoubiznisu a vedia ako to chodí a sami majú čo to na rováši. Mileyin otec je známy spevák Billy Ray Cyrus, ktorý si zahral jej otca aj v seriáli Hannah Montana. Jej mama Tish je zase filmovou producentkou. 

Zdroj: Profimedia.sk

A mama slávnej speváčky sa tiež rada predvedie, keď treba. Na charitatívnu akciu amfAR prišla celá rodinka. Kým Miley vyzerala v červených šatách celkom dobre, rozhodla sa šokovať chlpatými pazuchami a tiež svojím doprovodom. Išlo o chlapca menom Tyler, ktorý sa ale cíti viac ako žena, a preto mal na sebe aj ženské oblečenie. 

Zdroj: Profimedia.sk

Tish Cyrus si pri tejto príležitosti obliekla čierne sexy šaty, ktoré mali sieťovaný vrch. Prsia jej zakrývali len dva kusy čiernej látky, ale ani to nie poriadne. Po celý čas, ako sa predvádzala pred fotografmi, na ich objektívy vykúkala aj bradavka. No a že po kom to tá Miley má....USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.