Šoubiz

Zahalená Selena, ale do očí sa jej aj tak nikto nepozeral

selena.jpg

A nebolo to pre slnečné okuliare...

Americká speváčka a herečka Selena Gomez bola neuveriteľne sklamaná z ľudí potom, ako médiá zverejnili jej snímky z dovolenky v Mexiku, kedy mala na sebe ružové bikiny, len o číslo menšie. To spôsobilo, že jej vytlačili boky a opticky jej len pridali na váhe. 

Zdroj: Profimedia.sk

Je síce pravda, že Selena sa zaoblila, ale skutočne len na tých správnych miestach a vôbec sa v jej prípade nedá hovoriť o nadváhe. Hoci tvrdí, že je so svojou postavou spokojná, predsa len ju fotografi zachytili, ako odchádza z posilňovne.

Pretože filmový biznis nepustí a keď to úloha vyžaduje, treba na sebe zamakať a byť vo forme. Nám sa Selena v jej aktuálnej podobe páči, pretože konečne vyzerá ako žena a nie ako malé dievčatko. Dlho ju tak vnímal celý svet, aj keď už má po dvadsiatke. Môže za to jej rozkošná tvárička. 

Zdroj: Profimedia.sk

I keď je Selena krásna žena, na aktuálnych fotkách sa jej do očí nikto pozerať nebude, hoci je zahalená od hlavy po päty. A slnečné okuliare za to nemôžu. Speváčka a bývalá detská hviezda kanálu Disney Channel si totiž z posilňovne vykračovala bez podprsenky, čo bolo pod sivým tričkom aj jasne vidieť. 

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.