Šoubiz

Českej dive pribudla ďalšia hodnotná cena

Aňa Geislerová si v Trenčianskych Tepliciach prebrala ďalšiu cenu
Aňa Geislerová si v Trenčianskych Tepliciach prebrala ďalšiu cenu Zdroj: TV Markíza,

Charizmatická herečka Aňa Geislerová dnes dostala ocenenie Hercova misia a pripevnila mosadznú tabuľku vedľa svojich hereckých kolegov.

Mnohí ju označujú za českú divu. Obľúbenú a obdivovanú Aňu Geislerovú sme dnes stretli v Trečianskych Tepliciach. K rekordným piatim českým levom a viacerým festivalovým oceneniam jej dnes pribudla cena Hercova misia.

Želary, Štěstí či Medvídek. Aňa má na svojom konte viac ako 20 filmov a rekordných 5 českých levov. Divák ju môže vidieť v úlohách roztopašných dievčat i zrelých žien. A hoci boli jej postavy rôznorodé, z pľacu si vždy kus tej ktorej odnáša. „Telo nedokáže rozoznať falošnú emóciu od tej pravej, takže keď my vytvárame smútky alebo radosť alebo čokoľvek, tak to telo to reálne odžije, takže čo si reálne odnášame sú tie procesy v tom tele a záťaž tých emócii," prezrádza ocenená herečka Aňa Geislerová.

Charizmatická herečka dnes dostala ocenenie Hercova misia a pripevnila mosadznú tabuľku vedľa svojich hereckých kolegov. „Je to most, ktorý síce nevedie odnikiaľ nikam, ale vedie ku sláve," povedal počas pripevňovania tabuľky riaditeľ sekcie Hercova misia Peter Hledík.

„Taký malý potlesk pre mňa, ktorý si môžem užiť a keď sa nad tým zamyslím, znamená pre mňa, že väčší počet než dvaja ľudia sa zhodli na tom, že niečo robím dobre," dodala dojatá herečka.


TRENČIANSKE TEPLICE/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.