Baldwinova manželka sa ukázala päť dní po pôrode. To je dekolt!

hilaria2.jpg

Pri pohľade na Hilariu Baldwin je jasné, že slávny herec to musí mať poriadne ťažké, aby od nej dal ruky preč.

Nie nadarmo sa hovorí, že tehotné ženy sú pre mnohých mužov neuveriteľne príťažlivé. Môžu za to aj hormonálne zmeny v ženskom tele. No po pôrode, kedy by sa k nim niekoľko týždňov v posteli nemali priblížiť, to musí byť veľmi náročné. Mamička sa musí dať dokopy v prvom rade fyzicky, ale aj psychicky. Pri pohľade na Hilariu Baldwin je jasné, že slávny herec Alec Baldwin to musí mať poriadne ťažké. 

Zdroj: Instagram/ Hilaria Baldwin

Cvičiteľka jogy je neskutočne krásna a sexy. A to je len pár dní po pôrode. Už tri dni odvtedy, ako priviedla na svet syna Rafaela, zverejnila na sociálnej sieti snímku jej brucha po pôrode. Chcela tak neprajníkom ukázať, ako má vyzerať žena po prirodzenom pôrode. 

Zdroj: Profimedia.sk

O dva dni neskôr ju fotografi zachytili na nákupoch a prechádzke so synčekom v kočíku. Stále má menšie brucho, čo je po pôrode prirodzené. Niektoré modelky, o ktoré sa postarali okamžite po pôrode plastickí chirurgovia zrejme len nechápavo krútia hlavou....

Zdroj: Profimedia.sk

Každopádne, nebolo to práve bruško, ktoré pútalo pozornosť fotografov a okoloidúcich. Prirodzene, Hilaria dojčí, a tak sú jej prsia naliate mliekom a sú oveľa väčšie. Úžasne vynikli v čiernom tričku s veľkým výstrihom. Ktovie, koľko sa Alec vydrží vyhýbať svojej druhej manželke. Veď syna Rafaela splodili takmer hneď po pôrode dcérky Carmen.

USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti