Šoubiz

Ukážkové prsia a nový frajer? Zo Seleny je neuveriteľná sexica!

selena gomez.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Hrdá je na ne aj speváčka, ktorá sa už naučila, ako ich síce nie úplne odhaliť, ale aj tak mužské osadenstvo a fanúšikov poriadne vydráždiť.

Zaujala hneď dva dni po sebe, a to nemusela ani nič špeciálne urobiť. Stačilo, v akom oblečení sa ukázala a hlavne s kým. Americká speváčka Selena Gomez momentálne promuje nový singel Good For You, ku ktorému onedlho zverejní aj videoklip. 

Zdroj: Profimedia.sk

Selena si po fotkách v nelichotivých plavkách na dovolenke v Mexiku dáva pozor na to, ako sa oblečie. Síce pribrala, ale zaokrúhlila sa skutočne na tých správnych miestach. Veď máloktorá hviezda sa môže pochváliť takými peknými prsiami, najmä prirodzenými.

Hrdá je na ne aj mladá herečka a speváčka, ktorá sa už naučila, ako ich síce nie úplne odhaliť, ale aj tak mužské osadenstvo a fanúšikov poriadne vydráždiť. A inak to nebolo ani v tomto outfite. 

Zdroj: Profimedia.sk

Rovnako sa popýšila poprsím aj v čiernom overale s hlbším výstrihom. Vďaka blesku z fotoaparátov odhalila aj viac ako chcela. Takto oblečenú ju zachytili v pondelok večer, ako odchádza z hotela v spoločnosti rockera Alexandra DeLeona zo skupiny The Cab. S potetovaným fešákom ju spájali už aj koncom minulého roka, keď spolu s ďalšími priateľmi trávili Silvestra v Dubaji. Viac foto na Daily Mail.

Zdroj: DailyMail


USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti