Šoubiz

Zo sexsymbolu je pupkatý šedivý dedko, ale aj tak si užíva s o 33 rokov mladšou

richard.jpg

Dvojicu zachytili fotografi na pláži, kde sa od seba nevedeli odtrhnúť a vymieňali si nežné pohľady a bozky.

Znie to neuveriteľne, ale americký herec Richard Gere má už 65 rokov. Hoci už má úplne biele vlasy, vrásky a väčší pupok, stále vyzerá veľmi sympaticky a zrejme nie je ľahké odolať jeho šarmu a charizme. Svedčí o tom aj jeho o 33 rokov mladšia priateľka z aristokratických kruhov Alejandra Silva, s ktorou v týchto dňoch relaxuje v Taormine na Sicílii.

Dvojicu zachytili fotografi na pláži, kde sa od seba nevedeli odtrhnúť a vymieňali si nežné pohľady a bozky. Viac foto na DailyMail.


Richard Gere bude hlavnou hviezdou tohtoročného filmového festivalu v Karlových Varoch.
Gere sa zúčastní na otvorení jubilejného 50. ročníka festivalu uvedením jedného zo svojich najnovších filmov Time Out of Mind. Následne si prevezme ocenenie Krištáľový glóbus za mimoriadny umelecký prínos do svetovej kinematografie.

Okrem neho pricestuje aj jeho rodák a kolega Harvey Keitel, ktorému sa rovnakej pocty na karlovarskom filmovom festivale dostalo už v roku 2004. V kúpeľnom meste odprezentuje svoj najnovší film Mladosť talianskeho režiséra Paola Sorrentina.

Ďalším prominentom festivalu bude severoírsky herec Jamie Dornan, ktorý s režisérom Seanom Ellisom predstaví pripravovanú vojnovú snímku Anthropoid pojednávajúcu o atentáte na ríšskeho protektora Reinharda Heydricha v roku 1942.

Cenu prezidenta festivalu si podľa skoršieho oznámenia prevezme česká herečka Iva Janžurová. O víťaznej snímke spomedzi 13 titulov bude rozhodovať veľká porota. Medzinárodný filmový festival Karlove Vary sa uskutoční 3.-11. júla.

SICÍLIA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.