Šoubiz

Existuje krajší pohľad? Sexy David Beckham s dcérkou

david3.jpg

Krásny pohľad sa naskytol fotografom v západnom Londýne, kde zachytili bývalého futbalistu Davida Beckhama s rodinou na obede.

Čo je krajšie ako keď sa pozeráte na šťastnú rodinku a najmä milujúcich rodičov? Nehovoriac o tom, keď otecko vyzerá ešte tak sexy. Jeho prioritou ale nie je jeho vzhľad, ale to, aby boli jeho deti milované, spokojné, zdravé a šťastné. A je jedno, či je slávny alebo nie. Správa sa tak každý správny rodič na svete. 

Zdroj: DailyMail

Krásny pohľad sa naskytol fotografom v západnom Londýne, kde zachytili bývalého futbalistu Davida Beckhama s rodinou na obede. Hoci David miluje svojich troch synov Brooklyna, Romea a Cruza, jeho miláčikom je vytúžená dcérka Harper a ona zase zbožňuje svojho otca.

Malá Harper sa od Davida nepohne ani na krok a väčšinou sa nechá nosiť na rukách. Stále ho objíma a občas mu dá božtek na líce. Viac fotiek nájdete na DailyMail.

Len včera bol David hosťom samotnej kráľovnej Alžbety II., ktorá v Buckinghamskom paláci prijala mladých ľudí od 18 do 29 rokov z celého Spojeného kráľovstva, ktorí majú vďaka tomu, čo robia, pozitívny vplyv na spoločnosť.

LONDÝN/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.