Šoubiz

Topmodelka na dôchodku! Krásna aj s ovisnutou kožou na nohách

modelka.jpg

Ukazuje nám, že starnutie je prirodzená vec a nikto sa mu večne vyhýbať nebude. Aj tak je krásna!

Americká kráska patrila v 90. rokoch medzi modelingovú špičku. V roku 1995 bola podľa magazínu Forbes najlepšie zarábajúcou topmodelkou sveta, nehovoriac o tituloch najsexy a najkrajších žien na tejto planéte. Tejto superhviezde so sexy znamienkom nad perou a dlhými nohami neodolali mnohí muži, medzi nimi aj Richard Gere, za ktorého bola vydatá štyri roky. 

Zdroj: Profimedia.sk

Cindy Crawford má rok do päťdesiatky a síce je už na modelingovom dôchodku, no občas zapózuje pre svetoznámy magazín. Aj na nej sa prejavuje starnutie, ale stále si zachováva svoju tvár a kašle na plastické zákroky.

Fotografi zachytili Cindy s dcérou na nákupoch. Obe si obliekli šortky, vďaka ktorým bývalá modelka ukázala celulitídu a ovisnutú kožu na kolenách. Klobúk dolu! V súčasnosti, kedy sa každá aj obyčajná žena, nielen celebrita, snaží zastaviť starnutie a urobí preto čokoľvek, nám Cindy ukazuje, že starnutie je prirodzená vec a nikto sa mu večne vyhýbať nebude. Aj tak je krásna!

Navyše môže byť pokojná, pretože si doma vychováva svoju nasledovníčku. Jej 14-ročná dcéra Kaia Gerber je jej dokonalou kópiou.

Zdroj: Instagram

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.