Aj Markíza má svoju Dianu: Skutočne vyzerá ako princezná!

Diana Hágerová
Zdroj: archív DH

Redaktorka Telerána nám ukázala svoju korunku.

Diana Hágerová má zmysel pre humor! V súvislosti s filmom Diana, ktorý uvedie TV Markíza zajtra o 20.30 h, sme sa sympatickej blondínky opýtali, či aj ona má doma nejakú korunku. Na viacerých fotografiách totižto vyzerá ako skutočná princezná... 

Diana, ktorú poznáte z Telerána, neváhala a špeciálne pre náš web urobila princeznovskú selfie. Korunku, ktorú má na hlave, dostala na Vianoce od kolegyne z televízie. Pristane jej, čo poviete?

Zdroj: Diana Hágerová

Ako nám Diana prezradila, k britskej kráľovskej rodine má pozitívny vzťah. Keď Diana zomrela, bola som ešte malá a asi som si vtedy veľmi neuvedomovala, čo presne sa stalo. Pamätám si len, že ju volali kráľovnou sŕdc.

Veľmi mi je však sympatická Kate s Williamom. Obaja sa snažia odpútať od striktných kráľovských pravidiel... To sa mi páči, lebo aj verejnosť ich vníma oveľa lepšie, povedala nám Diana.

Film o živote britskej princeznej Diany, ktorá zahynula pri autonehode posledný augustový deň v roku 1997, si pozrite v stredu o 20.30 h na Markíze. V hlavnej úlohe Naomi Watts. 

Kubovčík z Kredencu. Jeho improvizácia vám vyrazí dych!

Zákulisie Mušketierov. To musíte vidieť!

Dara a Rytmus. Kedy nahrajú ďalší spoločný song?BRATISLAVA/kk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti