Šoubiz

Spoveď Nory Mojsejovej: Smutné, že ma pokornou urobila až basa

nora.jpg

Známu podnikateľku mesiace v base položili. Ako tvrdí, prežila peklo.

Pozrite si exkluzívnu spoveď Nory Mojsejovej, ktorá strávila v kolúznej väzbe 13 mesiacov. Čo to s ňou urobilo? „To, čo som prežila, možno nazvať peklom. Horúcim. Stále počujem to zabuchnutie cely za mnou. Dodnes má z toho traumu. Tých 13 mesiacov, to sa ani nedá opísať. Ten, kto to nezažil, nepochopí," hovorí Nora.

Nora bola už v takom stave, že aj keď mohla mať pri sebe žiletky, aby si oholila nohy, dala ich od seba preč. „Už som bola taká vyčerpaná, že som cítila, že nie som taká silná. Zľakla som sa, že si niečo urobím," opisuje mesiace vo väzbe.

Mojsejová za pobyt vo väzení schudla 30 kíl. Jej mama od trápenia zase 40 kíl. „Schudli sme spolu jedného človeka," hovorí s úsmevom Nora.

Keď bola v base, neštekol po nej ani pes. „Nikto. Keby som nemala mamu, tak tam zdochnem ako pes," tvrdí Nora, ktorá o všetkých svojich pocitoch z obdobia v cele napísala knihu s názvom Spoza mreží.

„Sakramentsky ma to zmenilo. Dobre som si pretriedila myšlienky. Tie by mi na slobode nenapadli. To vôbec nie je tá Nora ako kedysi. Zatrpkla som na ľudí. S nikým sa nestretávam, nikam nechodím. Mám možno jednu kamarátku," dodáva.

Ako je dnes na tom finančne? Ako ju to zmenilo a čo jej najviac v živote ublížilo? Dozviete sa v reportáži Jána Tribulu v Reflexe.KOŠICE/ Reflex

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.