Šoubiz

Krásne dvojčatá, ale žiť by ste s nimi nechceli. Pozrite sa prečo

dvojcata2.jpg
Zdroj: Channel 5

Byť v ich blízkosti je hotovým peklom.

Dvojčatá Tiffany a Taliah Sanderson sú krásne a živia sa modelingom. Ale zrejme by ste s nimi nevydržali. Najmä, keby ste boli ich susedia. Sexy 19-ročné dievčatá totiž sedem rokov doslova tyranizovali svojich susedov. Neustále im vyhrávala nahlas hudba a z matkinho luxusného domu si urobili párty klub.

Sťažností na polícii pribúdalo a pribúdalo. Na High Lane v Stockporte v Greater Manchestri zasahovali hliadky niekoľkokrát. Dievčatá tak skončili na súde, kde im určili trest. Od ôsmej večer do ôsmej rána si nemôžu púšťať nahlas hudbu, nemôžu kričať, nesmú používať hanlivé vulgárne výrazy a nikoho nesmú svojim správaním obťažovať. 

Zdroj: Channel 5

"Vôbec to nie je pravda. Vieme, kto za tým stojí, ale vymýšľa si," povedala matka dievčat. "Ich záhrada je chrbtom k našej, ale nikdy sme sa nemuseli sťažovať na hluk. Mám tri malé deti, ale nikdy sa nezobudili. Susedky sú v pohode, občas som počul nadávky alebo tak, ale to patrí k ich veku," povedal sused Roger Wilkson (51).

Sused, ktorý sa mal údajne sťažovať, sa vyjadrovať nechcel, keďže súdny proces pokračuje. Prípad bol odročený na 6.8. 2015, kedy dôjde ku konečnému rozhodnutiu.

VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti