Šoubiz

FOTOGALÉRIA: Dnešný diel Cudzinky bude poriadne vášnivý!

cudzinka4.jpg

Claire sa svadbe s Jamiem nevyhne. A ani svadobnej noci...

V ďalšej časti seriálu Cudzinka sa bude na čo pozerať. Potešia sa nielen páni pohľadom na nahú hlavnú hrdinku Claire, ale aj Jamieho. Nezabudnite preto sledovať televíziu Doma už dnes o 21.30 h.


Všetkým v klane MacKenzieovcov je jasné, že aby Claire (Caitriona Balfe) vyviazla zo stretu s nebezpečným a zvráteným Black Jackom Randallom (Tobias Menzies) bez väčšej ujmy a aby ju už nikdy viac nemohol obťažovať a ohrozovať, treba urobiť rázny a nevyhnutný krok – vydať ju za Škóta!

Dougal (Graham McTavish), ktorý má v tejto záležitosti hlavné slovo, sa dlho nerozpakuje, pretože podľa neho aj tak existuje len jeden jediný vhodný kandidát na jej manžela... Jamie (Sam Heughan)!


Ten s nečakanou svadbou nemá žiadny problém, pretože podvedome už dlhšie cíti túžbu Claire chrániť. A sobáš s ňou vníma presne tak – že ju tým chráni pred stelesneným Zlom, ktorým v jeho očiach Black Jack je.

Nuž a Claire ako žena k tomu v týchto časoch nemá čo povedať, takže je viac-menej okolnosťami prinútená stať sa nevernicou a bigamistkou! Narýchlo zbúchaný sobáš však nie je to najbláznivejšie, čo ju v tento neskutočný deň čaká. V duchu tradícií totiž jej nové manželstvo bude v očiach zákona právoplatné vtedy a len vtedy, ak... Bude naplnené ešte v túto noc!


BRATISLAVA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.