Šoubiz

Brat tragicky zosnulého Paula Walkera sa objaví v novinke Nicolasa Cagea

cody.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Tentoraz sa mladší z Walkerovcov objaví v dráme z druhej svetovej vojny pod názvom USS Indianapolis: Men of Courage.

Brat Paula Walkera, amerického herca známeho hlavne z filmov série Rýchlo a zbesilo, ktorý zahynul v roku 2013 pri dopravnej nehode vo veku 40 rokov, sa môže tešiť zo svojej prvej hlavnej úlohy.

Cody Walker (27) sa už po tragickej smrti svojho brata objavil ako dvojník v jeho úlohe v snímke Rýchlo a zbesilo 7, ktorá bola v čase úmrtia jej protagonistu vo fáze výroby a ktorú mohli medzičasom vidieť aj diváci na Slovensku.

Tentoraz sa však mladší z Walkerovcov objaví v dráme z druhej svetovej vojny pod názvom USS Indianapolis: Men of Courage, ktorú začína nakrúcať v americkom štáte Alabama štáb pod vedením režiséra Maria Van Peeblesa s Nicolasom Cageom v hlavnej úlohe. Film by mal prísť do amerických kín v máji budúceho roka, vyplýva z informácií, ktoré dnes priniesli americké i britské internetové servery.

Nicolas Cage stvárni vo filme kpt. Charlesa Butlera McVaya, ktorého loď sa v júli 1945 potopila v južnom Pacifiku po tom, čo previezla na miesto určenia časti prvých atómových bômb, zvrhnutých na japonské mestá Hirošima a Nagasaki. Vzhľadom na tajné poslanie ohlásili zmiznutie plavidla až po štyroch dňoch.

Jedného z členov posádky lode, na ktorej sa nachádzalo v inkriminovanom čase 1196 mužov, z ktorých stovky prišli o život, stvárni vo filme Cody Walker.

USA/ TASR

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti