Skoré vstávanie im na kráse neuberá: Markizáčky ukázali fotky zo súkromia!

Moderátorky ranných TN, Teleráno
Zdroj: Markíza

Silná štvorica z ranných Televíznych novín pokope.

Stretli sme ich všetky pokope a nahovorili na spoločné foto pred Markízou! Moderátorky ranných Televíznych novín nám však ochotne odhalili aj svoje súkromie a poskytli niekoľko záberov z domu či dovoleniek.

Lucia Hurajtová, Andrea Šprochová, Zuzana Tiňová a Veronika Ostrihoňová - nielen redaktorky, ale aj moderátorky spravodajstva v Teleráne vstávajú do práce medzi prvými. Budík im častokrát zvoní aj po pol 4 nadránom.

Ranný zhon im však vôbec neprekáža a na krásne rozhodne neuberá! A čo robia naše dievčatá vtedy, keď nepracujú?

Zuzku Tiňovú v týchto dňoch zamestnávajú hlavne prípravy na svadbu. Koncom septembra povie áno priateľovi Peťovi, ktorý pracuje ako kameraman v Markíze.

Zdroj: Z.T.
 

Lucka Hurajtová je vášnivá cestovateľka. Len prednedávnom sa vrátila z Ríma, kde strávila zopár dní. Skutočná letná dovolenka s priateľom ju podľa našich informácií ešte len čaká. Keď má chvíľu čas, rada spí a chodí na prechádzky do lesa.

Zdroj: L.H.
 

Andrea Šprochová je po materskej pauze opäť posilou nášho spravodajstva. Keď nie je v práci, venuje sa dcére Emmke a manželovi Števovi, ktorý je dramaturgom Telerána

Zdroj: A.Š.

Veronika Ostrihoňová miluje zelený čaj a prezradila nám, že občas ho zvykne piť iba tak sama, najlepšie niekde na terase a s knihou v ruke. Rada cvičí, chodí na jógu a veľa času trávi s priateľom Matejom a fenkou Molly.

Zdroj: V.O.

Porota SuperStar na exkluzívnych záberoch. Aha, ako im to pristane! 

Pauhofová o bozkávaní. Otvorene pre náš web. 

Markíza na Instagrame. Sledujte nás!


ZÁHORSKÁ BYSTRICA/ Kamil Konkoľ

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti