Šoubiz

V bazéne Demi Moore našli utopeného muža!

20110407_165000_Nepal_Demi_Moore_DEL1610193581.jpg
Zdroj: TASR

Herečka nebola v tom čase doma.

V bazéne v dome herečky Demi Moore sa utopil 21-ročný muž. Identifikovali ho ako Edenilson Steven Vallea. Počas večierka zmizol na desať alebo 15 minút, potom jeho bezvládne telo nenašli plávať v bazéne.

Záchrannú službu k nemu privolali ráno krátko po piatej hodine a o 15 minút ho oficiálne vyhlásili za mŕtveho. Polícia zatiaľ nezverejnila jeho meno, kým neinformuje jeho rodinu, ale prezradili, že pochádza z Los Angeles. Informuje Daily Telegraph , ale aj denník Los Angeles Times s odvolaním sa na miestneho koronera.

Herečka nebola v tom čase doma. V dome bola jej asistentka s ďalšími piatimi ľudmi, vrátane utopeného mladíka. Podľa prvých informácií nevedel plávať. Zaspal a spadol do bazéna.

"Som v úplnom šoku," reagovala 52-ročná herečka vo vyhlásení, ktoré podľa agentúry AP zverejnila jej hovorkyňa.

Herečka označila incident, ku ktorému došlo na večierku zorganizovanom jej asistentom, za "nepredstaviteľnú tragédiu". "Moje srdce je s rodinou a priateľmi tohto mladého muža," dodala.

Losangeleská polícia prišla na miesto krátko po piatej hodine ráno miestneho času na základe telefonátu na núdzovú linku 911. Následne bol mladík vyhlásený za mŕtveho.

Podľa susedov ale boli v dome herečkine dcéry. Tallulah Belle zverejnila niekoľko snímok na sociálnej sieti. Párty sa konala práve pri bazéne, v ktorom sa muž utopil.

Sedemmiliónovú rezidenciu kúpila Demi Moore v roku 2003 a žila v nej s už bývalým manželom Ashtonom Kutcherom.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.