Nebezpečné, sexy a horúce. Zo zákulisia fotenia Miss CARat Tuning

Zo zákulisia fotenia Miss CARat Tuning.
Zdroj: Zuzana Senašiová a Ľubomír Sabo

Novou Miss Womanman CARat Tuning sa stala Katarína Ikrényiová z Nitry.

Viete, ako to vyzerá na takom fotení? Prinášame vám exkluzívne zákulisné fotografie z fotenia novej Miss Womanman CARat Tuning Kataríny Ikrényiovej z Nitry. Tá ho získala ako víťazkamagazínu Womanman, ktorá si v rámci súťaže odniesla aj tituly Miss Tip CARat Tuning a Miss Autoazena 2015. Dvadsaťpäťročná Katka to na fotení nemala vôbec ľahké.

Zdroj: Zuzana Senašiová a Ľubomír Sabo

V 37 stupňových horúčavách sa pasovala s jesenným oblečením. Do rúk sa zverila mejkap artistke a kaderníčke Lucii Lucid Sládečkovej. „Keďže je to jesenný editoriál, rozhodla som sa pre kombináciu módy slovenských návrhárok s komerčnou módou."

Zdroj: Zuzana Senašiová a Ľubomír Sabo

„Samotné fotenie trvalo prakticky celý deň, nakoľko sme fotili v tých najväčších horúčavách a to od plaviek, dennej a športovej módy, až po večerné šaty a jesenné peleríny," povedala nám Kristína Ilaszová, šéfredaktorka Womanman magazínu, pre ktorý Katka fotila.

Zdroj: Zuzana Senašiová a Ľubomír Sabo

„Fotili sme v trochu chátrajúcom kaštieli v obci Hubice a na vlastné nebezpečie a riziko, no práve tie obité steny a roky nepoužívaný nábytok bol pre fotografickú dvojku Zuzku Senášiovú a Ľuba Saba inšpiráciou," dodala šéfredaktorka Womanman magazínu.

BRATISLAVA/A.Leitmannova

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti