Šoubiz

Toľko krásy pokope! Victoria´s Secret predstavila nových anjelov

_Bod.jpg
Zdroj: TASR

Spoločnosť Victoria´s Secret predstavila najnovších anjelikov na Times Square v New Yorku. Verejnosti sa tak ukázalo desať krásnych žien ako Kate Grigorieva, Taylor Hill, Elsa Hosk, Martha Hunt, Jac Jagaciak, Stella Maxwell, Lais Ribeiro, Sara Sampaio, Romee Strijd a Jasmine Tookes.

"Každý k nám bol taký milý. Cítili sme, že sme zapadli do rodiny Victoria´s Secret. Rovnako ako starší anjelici, aj my noví spolu vychádzame dobre," povedala modelka švédskeho pôvodu Elsa Hosk.

Zatiaľ čo všetky už pracovali pre túto spoločnosť, pocty nosiť aj ich krídla, sa ujde máloktorej. Preto bol pre ne tento moment taký výnimočný. "Po niečom túžite a zrazu je to pravda. Takže som veľmi nadšená," povedala Sara Sampaio.

"Keď som sa to dozvedela, skákala som od radosti hore dole," priznala Jasmine Tookes. "Pre mňa to bol veľmi vtipný moment. Keď mi to agent oznámil cez telefón, práve som sedela v kuchyni a pred sebou som mala cookies. Hneď som ich odstrčila preč," smeje sa Jac Jagaciak, ktorá pochádza z Poľska.

Dievčatá sa tak pripoja k stáliciam ako Lily Aldridge, Alessandra Ambrosio, Adriana Lima, Behati Prinsloo a Candice Swanepoel.NEW YORK/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.