Šoubiz

Puškárová a Švajda ukazujú, že žiadnu retuš nepotrebujú!

zlatica2.jpg

Miestnemu fotografovi sa zrejme páči takáto úprava fotiek, na ktorých ľudia pôsobia ako voskové figuríny.

Po článku, v ktorom sme vám ukázali fotografie moderátorskej dvojice Televíznych novín Zlatici Puškárovej a Patrika Švajdu na dovolenke v Turecko, sa rozpútala poriadna diskusia na sociálnej sieti. Prehnaná retuš sa na snímkach prehliadnuť nedala. Ale nebola dielom ani mobilnej aplikácie, ani žiadneho nášho grafika.


Vysvetlenie je jednoduché. Miestnemu fotografovi sa zrejme páči takáto úprava fotiek, na ktorých ľudia pôsobia ako voskové figuríny. Zlatica Puškárová uviedla všetko na pravú mieru.

"Celkom ma pobavila predstava, že si na dovolenku beriem comp s photoshopom, aby som si profesionálne upravila fotky. Dali sme sa klasicky odfotiť hotelovému fotografovi, ktorý očividne robí všetkým turistom retuš fotky. Ani som tomu nevenovala extra pozornosť, až večer sme sa aj my zabávali, že sme smiešne voskoví," napísala na sociálnej sieti.

"Keď som si prečítala rozsah kauzy jednej fotky, pekne som požiadala fotografa, aby mi dal aj originál. Bola to celkom fuška, ale čo by človek neurobil v boji s retušou :-). Takže toto je originál bez retuše, bez filtra!" dodala so smiechom.

Zdroj: Facebook

TURECKO/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.