DOD už o štyri dni! Cuky a Luky sa na vás tešia

Pozývame vás na DOD - v sobotu, 22. augusta 2015! (Cuky a Luky)

A ako sa k nám dostanete? Podrobnosti nájdete v našom článku.

Chceli by ste si sadnúť do týchto našich moderátorských kresiel? Už túto sobotu vám ich veľmi radi uvoľníme. Televízia Markíza vám opäť otvorí svoje brány.

Bude to perfektný deň. Môžete tu stretnúť obľúbených hercov, moderátorov aj redaktorov. A teší sa na vás aj Cuky a Luky.

A máme pre vás v sobotu 22. augusta pripravené aj jedno športové prekvapenie. Môžete si zmerať sily v preťahovaní lanom s našimi moderátormi a redaktormi.

Doprava počas Dňa otvorených dverí

Hlavné parkovisko pre hostí bude v areáli obchodným centrom v časti Bory, odkiaľ bude pre všetkých grátis zabezpečená kyvadlová doprava. Zastávky autobusov neprehliadnete. Budú označené našim logom, rovnako aj autobusy, ktoré pôjdu každých 15 minút. (Pozrite si mapu na konci článku.)

Na trase Hlavná stanica - TV Markíza a naopak bude premávať autobus číslo 37, a to v čase od 8.12 h do 17.43 h v 20-minútových intervaloch. Informácie a pomoc vám radi poskytnú naše hostesky.

Tí, ktorí budú cestovať zo Záhoria, budú môcť zaparkovať na poli neďaleko televízie. Parkoviská budú zabezpečené službou, dopravu pomôže riadiť polícia.


Tešíme sa na vás a v reportáži Zuzany Fečovej si pozrite, čo všetko zaujímavé na vás ešte čaká.
BRATISLAVA/Zuzana Fečová

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti