Väznená Mojsejová skončila bez peňazí a bez majetku!

Nora Mojsejová
Zdroj: TV Markíza

Má zablokované všetky účty.

Nora Mojsejová sedí v košickom väzení od 3. septembra 2013, keď ju spolu s ďalšími 14-timi ľuďmi obvinili z daňových podvodov vo výške 1,5 milióna eur. Slávna košická podnikateľka, ktorá svoj majetok a milióny pravidelne verejne ukazovala a otŕčala, dnes nemá ani cent! Má zablokované účty.

Zdroj: SITA

Podľa informácií Nového času s nimi nemôže disponovať a nie je tak schopná uhradiť súdny poplatok za návrh na začatie konania. Nový čas má k dispozícii papiere, kde sa Mojsejová odvoláva: „V súčasnej dobe objektívne nie som schopná uhradiť súdny poplatok za návrh na začatie konania, a to jednak z dôvodu, že som vo vyšetrovacej väzbe, na základe čoho som prišla o mesačný príjem a preto u mňa nastala nepriaznivá finančná situácia.Nemám k dispozícii žiadne finančné prostriedky a nevlastním ani žiadny nehnuteľný majetok," píše.

Zdroj: TV Markíza

Jej bývalý veľký kamarát, teraz už však nepriateľ, s ktorým sa tiež súdi, František Kabrheľ alias Versače sa jej len vysmieva: „Je trápne, že ona, čo dávala lososa na ružovom porceláne svojim psom a smiala sa ľuďom, ktorí ráno vstávajú do práce, odrazu nemá peniaze a žiada, aby sa pojednávalo bez poplatku. Kde je tá veľká milionárka Mojsejová?"

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu


KOŠICE/al

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti