Šoubiz

Vyznanie Celine Dion: "Manžel chce zomrieť v mojom náručí"

Celine Dion a jej manžel Rene Angelil.
Zdroj: TASR

René Angélil (73) bojuje s rakovinou.

Manžel Celine Dion a veľký hitmejker, ktorý stojí za prekrásnou skladbou My Heart Will Go On René Angélil (73), bojuje s rakovinou hrdla. Celine prezradila, že jeho posledným želaním je, aby zomrel v náručí speváčky. „Opýtala som sa ho, bojíš sa? Chápem, hovor o tom so mnou....," prezradila speváčka pre USA Today detaily z ich súkromia. A Celine pokračovala: „René mi hovorí: Chcem zomrieť v tvojom náručí. Dobre, dobre, budem tam, budeš zomierať v mojom náručí." Pár je šťastne zosobášený od roku 1994 a majú spolu tri deti.

Zdroj: TASR

Celine sa však nateraz vrátila do Las Vegas. „Nezabudnite, on bol lídrom mojej kapely celý život. On chce, aby som robila šou a rozhovory. Ale je z toho šialený, keď nie som doma..."

„Nechcem tu byť, nepotrebujem to. Nechápte ma zle, rada spievam pre ľudí, ale mám svoje priority. René mi skutočne dal dar. A mojou najväčšou úlohou bude povedať môjmu manželovi, keď to príde, my budeme v pohode. Postarám sa o naše deti. Ty sa budeš na nás pozerať z iného miesta, " dodala Celine.

BRATISLAVA/USA Today

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti