Šoubiz

Vdovec po Ivete Bartošovej skončil na polícii. Zase vystrájal

Josef Rychtář
Zdroj: Profimedia.sk

Jeho exmanželka sa bála o život.

Vdovca po speváčke Ivete Bartošovej Jozefa Rychtáře zobrala polícia. Došla si pre neho do Říčanské vily, kde žije jeho exmanželka Darina Nová. Práve ona im volala. Mala strach o svoj život. Jej exmanžel na ňu vraj hrubo kričal a robil vo vile obrovský neporiadok, povedal TN.cz svedok, ktorý je v kontakte s rodinou Dariny Nové.

"Áno, je to pravda. Skončil v cele predbežného zadržania, pretože robil opäť veľký neporiadok v dome. Tak mame došla trpezlivosť a po niekoľkýkrát privolala políciu," potvrdil portálu Blesk.cz Rychtářův syn, ktorý má tiež s otcom dlhodobé spory.

A policajti s ním nediskutovali. Ihneď ho z miesta odviezli a Rychtář skončil v cele predbežného zadržania. Či bude obvinený z nejakého trestného činu, zatiaľ nie je jasné. Pre Rychtářa by to ale znamenalo pohromu. Je totiž v podmienke kvôli násilným trestným činom, ktorých sa dopustil v minulosti. Vstup do vily v Říčanoch, kde Nová býva, má navyše od súdu zakázaný. Podľa verdiktu Darinu nesmel ani kontaktovať. Všetky tieto zákazy ale porušil, čo mu na prípadnom súde určite nepridá.

Vilu v Říčanoch Rychtář podľa svedkov navštevuje veľmi často. Potom, čo opustil dom v Uhříněvsi, kde býval s Ivetou Bartošovou, totiž prišiel o strechu nad hlavou. Dom, totiž podľa dedičského konania po smrti speváčky patrí synovi Bartošovej Arturovi Štaidlovi.

Informáciu o zadržaní Rychtář potvrdila aj polícia. "V utorok pred pätnástou hodinu hliadka na základe predbežného súhlasu prokurátora zadržala v Říčanoch muža (57) z dôvodu marenia výkonu úradného rozhodnutia, konkrétne kvôli porušeniu podmienok vykazovania. Muž bol eskortovaný na obvodné oddelenie, neskôr po vykonaní procesných úkonov bude prevezený do cely predbežného zadržania v Prahe, kde sa bude pokračovať v ďalších úkonoch, "povedal TN.cz hovorca stredočeskej polície Pavel Truxa.

ŘÍČANY/tn.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.