SuperStar už dnes večer. Takáto bude cesta nových idolov

porota SuperStar

Poznáme podrobnosti o novej sérii najlepšej speváckej šou.

SuperStar štartuje dnes o 20.30 h na Markíze! Niekoľko týždňov sme vás držali v napätí... Dnes večer to vypukne. Konečne uvidíte porotu v akcii, konečne budete počuť spievať nádejné hviezdy. Konečne sa na televízne obrazovky vráti Pyco. A kopec zábavy, ktorú so sebou prináša celosvetovo úspešná šou.

Takáto bude cesta budúcich idolov

Päť kastingových kôl, z ktorých vzíde 100 najlepších. Nasleduje prvá časť SuperVýberu, druhá časť SuperVýberu a Dlhá cesta. Najlepší speváci sa neskôr stretnú v dvoch semifinálových kolách, ktoré odvysielame naživo. Najprv zaspievajú chlapci a až potom dievčatá. Ďalšie live kolá budú už finálové, do ktorých postúpia štyria speváci a štyri speváčky.

Zdroj: Markíza

Ubehlo pätnásť rokov, odkedy Simonovi Fullerovi skrsol nápad o speváckej šou, ktorá dáva šancu mladým talentom, stať sa speváckymi hviezdami. Niekdajší manažér Spice Girls a televízny producent posunul nápad spoločnosti FremantleMedia, ktorá od začiatku stojí za úspešným televíznym projektom.

SuperStar mala premiéru vo Veľkej Británii pod názvom PopIdol v roku 2001. Neskôr sa začala vysielať v Poľsku, mimoriadne úspešná bola v Nemecku. Postupne pribudli ďalšie krajiny. Medzi nimi aj Amerika a Slovensko. Celosvetovo sa sledovanosť šou odhaduje na šesť a pol miliardy divákov.


Jeseň v znamení excelentnej zábavy štartuje už dnes. Sledujte SuperStar o 20.30 h na Markíze.

Všetko o SuperStar hľadajte na oficiálnom webe, ale aj na Facebooku. Už ste fanúšikom? 

SuperPárty, na ktorej sa stretli Paľo Habera a Celeste Buckingham. Rozhovor! 

Markíza na Instagrame. Sledujte nás!
BRATISLAVA/kk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti