Šoubiz

Odporné! Lekár Michaela Jacksona prezrádza nechutné intímne detaily

Conrad Murray je vinný zo smrti Michaela Jacksona
Zdroj: SITA

Conrad Murray vyšiel z väzenia a začal rozprávať.

Každú noc mu vraj musel držať penis. Nie však preto, že by to Michael vyžadoval pre radosť, ale zdravotne. Michael Jackson zomrel v roku 2009, no jeho lekár Conrad Murray, ktorý bol za neúmyselné zabitie za mrežami dva roky, mu stále nedá pokoj!

Zdroj: SITA

Len čo vyšiel na slobodu, spustila sa z jeho úst lavína nechutných podrobností o kráľovi popu. „Chcete vedieť akí blízki sme si boli? Michael sa pomočoval. Každú noc som mu musel dávať kondómový katéter, lebo on si ho nevedel nasadiť. Celú noc som mu ho držal, aby mu nespadol. Kvapkala z neho moč ešte dlho po tom, ako šiel na toaletu," šokoval Murray pre Mail on Sunday.

Zdroj: SITA

Rozrozprával sa aj o chvíľach, kedy Michaela videla rodina prvýkrát mŕtveho. Do izby za kráľom popu prišli aj jeho deti, ktoré ho videli ležať na posteli! „Zavolal som psychiatrovi, ktorého som sa spýtal, či bude v poriadku pustiť deti za svojim mŕtvym otcom. Povedal, že áno."

Zdroj: Twitter

„Paris sa na mňa pozrela a spýtala sa, či je otecko mŕtvy. Odvetil som, že áno a začala nariekať. Boli tam vtedy aj pani Jackson, La Toya a Jermaine," povedal Conrad Murray. Vraj je pre neho ťažké o tom hovoriť a tvrdí, že má po Michaelovej smrti prázdno v srdci a že mu každý deň chýba...


USA/al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.