Šoubiz

Čerstvá 18-ka na fotení. Takéto zarezané plavky ste ešte nevideli

kylie.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Kylie mala na sebe zarezané plavky, ktoré len zvýraznili jej krivky. A fotenie si ako inak poriadne vychutnávala.

Len pred pár týždňami oslávila 18. narodeniny, takže sa už úplne odviazala. Hoci aj predtým boli outfity reality hviezdy Kylie Jenner vzhľadom na jej vek príliš odvážne, tentoraz jej už nič nebráni v tom, aby zo seba ukázala ešte viac. Samozrejme, že to tak aj robí.

Zdroj: Profimedia.sk

Hneď tri dni trvajúcej narodeninovej párty, na ktorej dostala od priateľa luxusné Ferrari za vyše 300-tisíc dolárov, odletela s kamarátmi do Mexika na dovolenku. Už tam predvádzala svoje sexy telo v miniatúrnych bikinách.

Zdroj: Profimedia.sk

Následne potom odletela do Karibiku do St. Barts, kde jej robili spoločnosť aj staršie sestry s deťmi a mama Kris Jenner. Nechýbal však ani jej priateľ, raper Tyga. Ten sa len s obdivom pozeral, ako jeho krásnu priateľku fotí profesionálna fotografka pri hotelovom bazéne.

Zdroj: Profimedia.sk

Kylie mala na sebe poriadne zarezané plavky, ktoré len zvýraznili jej krivky. A fotenie si ako inak poriadne vychutnávala. Objektívy kamier a fotoaparátov miluje už odmalička a veľmi rada sa predvádza.

https://www.youtube.com/watch?v=X8AurWRkRpo


Teraz sa už môže pochváliť aj tým, že si zahrala v hudobnom videoklipe. A u koho iného ako u svojho frajera? Ten jej totiž napísal pieseň Stimulated a nevyhýba sa v nej ani sexuálnym narážkam. Navyše niekoľkokrát zdôrazní, že hoci Kylie všetci považujú za príliš mladú na to, aby si užívala nespútaný divoký sex, preňho taká nie je a môžu si všetci.... veď viete čo.

ST. BARTS/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.