Šoubiz

Celine Dion trápi rakovina jej muža. Odrazilo sa to aj na jej tvári

profimedia-0256681954.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Celine vyzerala strhane, unavene a smutne. Inak sa predsa pri milovanom umierajúcom manželovi vyzerať nedá.

Dlhodobý smútok, trápenie a stres sa na človeku vždy odrazí. Najhoršie obdobie svojho života práve prežíva kanadská speváčka Celine Dion. Jej manželovi Renému Angélilovi (73) sa nedarí bojovať s rakovinou hrdla. Nedávno tak šokovala vyhlásením, že manžel chce umrieť v jej náručí.

Zdroj: Profimedia.sk

„Opýtala som sa ho, bojíš sa? Chápem, hovor o tom so mnou....," prezradila speváčka pre USA Today detaily z ich súkromia. A Celine pokračovala: „René mi hovorí: Chcem zomrieť v tvojom náručí. Dobre, dobre, budem tam, budeš zomierať v mojom náručí."

Zdroj: Profimedia.sk

Napriek tomu Celine pokračuje vo vystúpeniach. Opäť sa vrátila so svojou šou do Las Vegas. Prinútil ju k tomu práve jej manžel. Speváčka ale z toho taká nadšená nie je. „Nechcem tu byť, nepotrebujem to. Nechápte ma zle, rada spievam pre ľudí, ale mám svoje priority. René mi skutočne dal dar. A mojou najväčšou úlohou bude povedať môjmu manželovi, keď to príde, my budeme v pohode. Postarám sa o naše deti. Ty sa budeš na nás pozerať z iného miesta, " dodala Celine.

To bolo vidieť aj na tlačovej konferencii pred vystúpením. Celine vyzerala strhane, unavene a smutne. Inak sa predsa pri milovanom umierajúcom manželovi vyzerať nedá.KANADA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.