Šoubiz

Video a foto z Bieberovho zatknutia. Bol vysmiaty ako lečo!

Justin Bieber
Zdroj: Twitter

Je vo vyšetrovacej väzbe.

Speváka Bieberika chytila polícia a mladému aspoň trocha pristrihla krídelká. Vystavuje rožky odkedy je na scéne. Zjavne si myslí, že môže úplne všetko. A je pravda, že doteraz mu veľmi veľa vecí prešlo. Už to asi prestalo baviť aj policajtov a konečne mu nasadili putá!
Zdroj: Twitter

Skoro ráno miestneho času ho zatkli v Miami Beach na Floride za šoférovanie pod vplyvom alkoholu a drog, navyše bez platného vodičského preukazu a taktiež za nelegálne preteky v obytnej zóne.

Devätnásťročný spevák sa zatknutiu bránil a policajtom vulgárne nadával. Najprv odmietal vystúpiť z požičaného žltého Lamborghini, a keď tak spravil, tak si strkal ruky do vreciek nohavíc, na čo mu policajt povedal, aby ich položil na auto, čo spevák síce najprv spravil, no následne ich zas zložil, otočil sa a policajtovi vynadal.

Ten ho preto schytil za rameno, Bieber sa mu však vytrhol a znova začal nadávať. Okrem toho tvrdil, že nie je opitý a vracia sa z nahrávacieho štúdia, čo však nebola pravda, nakoľko spevák len krátko pred zatknutím opustil jeden z miestnych nočných klubov. "Justin sa priznal, že pil alkohol, fajčil marihuanu a taktiež užil niekoľko liekov na predpis," uviedli predstavitelia polície. Spevák je momentálne v cele predbežného zadržania, kde stanovia výšku kaucie. Prepustia ho až po jej zaplatení. 


Po odchode z klubu sa Bieber začal pretekať s červeným Ferrari, ktoré šoféroval takisto 19-ročný r'n'b spevák Khalil. Toho policajti taktiež zatkli. V Bieberovom aute sa okrem toho viezla aj modelka Chantel Jeffries. Podľa polície Bieber išiel rýchlosťou približne 90 kilometrov za hodinu, pričom maximálna povolená rýchlosť v inkriminovanej oblasti bola 50 kilometrov za hodinu.

Na mieste bol pritom aj spevákov 38-ročný otec Jeremy Bieber, ktorý spolu s ďalšími ľuďmi pomáhal uzavrieť ulicu, aby jeho syn a Khalil mohli pretekať. Bieber starší strávil so synom celý predchádzajúci deň vrátane návštevy nočného podniku. 

Súd v americkom štáte Florida stanovil výšku kaucie pre popového speváka na 2500 dolárov. Po jej zaplatení ho prepustili z väzby.


Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

Spevák nemal inú možnosť a pri výsluchu potvrdil, že pred jazdou autom fajčil marihuanu a vypil pár pív.


https://www.youtube.com/watch?v=pj2M_8wyEIA


MIAMI BEACH/al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.