Šoubiz

Takto bude vyzerať nový Winnetou. Je krásny!

Nik Xhelilaj ako Winnetou (foto: Facebook RAT PACK Filmproduktion)
Nik Xhelilaj ako Winnetou (foto: Facebook RAT PACK Filmproduktion) Zdroj: Facebook RAT PACK Filmproduktion

Je to oficiálne - nástupcom Pierra Brica sa stane a mokasíny legendárneho náčelníka Apačov si obuje...

Atraktívny albánsky herec Nik Xhelilaj! Práve on si totiž spolu s ostrieľaným nemeckým harcovníkom Wotanom Wilkem Möhringom, ktorý zase vkĺzne do kože Winnetouovho bieleho pokrvného brata Old Shatterhanda, strihne hlavnú úlohu v novom, trojdielnom televíznom spracovaní nesmrteľnej klasiky z pera Karla Maya.

Teda, aby sme boli presní, už to aj urobil. Nakrúcanie v Severnom Porýní-Vestfálsku a Chorvátsku (na miestach, z ktorých mnohé poznáte už z pôvodnej trilógie a niekoľkých pokračovaní spred piatich desaťročí) je už totiž v plnom prúde.

Nečudo, premiéra trojice nových winnetuoviek – Winnetou a Old Shatterhand, Winnetou a poklad na Striebornom jazere a Winnetouova smrť – je totiž na obrazovkách nemeckej stanice RTL, ktorá za tým všetkým stojí, naplánovaná už na budúci rok!

Zdroj: Facebook RAT PACK Filmproduktion

 
Pre úplnosť ešte pár informácií k obsadeniu ďalších zaujímavých úloh v chystanom reboote – novým Samom Hawkensom sa stane Milan Peschel, novou Nscho‘ Tschi Mexičanka Iazua Larios, novým záporákom Rattlerom Jürgen Vogel, zatiaľ bližšie nešpecifikované, pravdepodobne komicky ladené úlohy v novom Poklade sa ušli Fahrimu Yardimovi a Matthiasovi Matschkemu a...

Chýbať nebude ani skvelý Mario Adorf, ktorý (tentoraz) ako Santer starší bude dohliadať na svojho diabolského nástupcu Santera mladšieho, v podaní Michaela Maertensa.

Zdroj: Twitter


Nuž a ak originálne filmy milujete predovšetkým kvôli nezameniteľnej hudbe, ktorá sa vám dostala pod kožu, určite vás poteší, že nebude chýbať ani v novom spracovaní. Tvorcovia totiž získali práva na použitie pôvodnej hudby skladateľa Martina Böttchera - v nových aranžmánoch Heika Maileho.

Der erste Fernseh-Beitrag auf RTL

Der erste Fernseh-Beitrag zu Winnetou:"Wehendes schwarzes Haar und ein gut gebauter Oberkörper.." - ein sehr schöner Bericht auf RTL von infoNetworkhttp://www.rtl.de/cms/sendungen/spezial/nik-xhelilaj-ist-der-neue-winnetou.html

Posted by Winnetou on 25. srpen 2015
NEMECKO/ trinity

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti