Šoubiz

Dominika Mirgová zverejnila svadobné video. Je nádherné

Untitled-3.jpg

Rozhodla sa so svojimi fanúšikmi podeliť o jeden z najkrajších dní jej života.

Dominika Mirgová sa za Petra Zvolenského vydala 22. augusta. Teraz pre všetkých svojich fanúšikov prináša nádherné svadobné video - zostrih z jej dňa D. Pridala ho na sociálnu sieť s týmto popisom:

„Ahojte MOJI. Chcem sa s vami podeliť o náš spoločný svadobný deň tak rýchlo to ubehlo. Už som 2 týždne vydatá. Peťo bol, je, aj bude vždy pre mňa ta najlepšia voľba. Na otázky prečo tak skoro, tak drahá svadba, prečo sa nechceme osamostatniť. PRETO‼ Lebo sme to tak cítili a všetko bolo vždy len spontánne".

Zdroj: facebook.com/Dominika Mirgova - Official

„Takto sme to chceli a tak to aj je - nikto na svete to nezmení a ani nás nerozdelí. Chcem sa ešte raz silno poďakovať za všetky vaše gratulácie, že ste na nás mysleli a posielali pozdravy. Teší ma, že ešte na Slovensku je taká menšia komunita (mojich najvernejších fans, ktorí v sebe nemajú závisť, ale úprimnú podporu)".

Zdroj: facebook.com/Dominika Mirgova - Official

„A toto si ja najviac vážim, v našom dnešnom skazenom svete. Toto je krátky zostrih nášho najkrajšieho dňa. Som rada, že ho môžete zdieľať so mnou, pretože aj vy ste súčasť môjho života. Užite si to. Vaša Domča Mirgová - už aj Zvolenská. Láska, mier, pokora," napísala.

Vychutnajte si video aj vy:

https://www.youtube.com/watch?v=K-2JXY3aP68


BRATISLAVA/al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.