Šoubiz

Ani Beyoncé nemôže byť vždy dokonalá. Aj tak je rozkošná

beyonce.jpg

Speváčku prekvapila skupina fotografov s bleskami.

Tridsaťštyriročnú spevácku divu málokedy niečo vyvedie z miery. Beyoncé ma náplánovaný každý jeden krôčik a za každých okolností musí byť dokonalý. Väčšinou sa jej to darí, ale aj ona je len človek. Byť populárny po celom svete nie je vždy len príjemné.

Zdroj: Profimedia.sk

Najmä keď vás paparazzi prenasledujú na každom kroku. Skúste sa tváriť pokojne a milo sa usmievať, keď sa na vás vrhne kopec fotografom so zapnutými bleskami. To sa stalo aj Beyoncé v New Yorku, keď odchádzala z pracovnej schôdzky. A vznikli z toho aj takéto vtipné momentky. No nie rozkošná?

Zdroj: Profimedia.sk

Speváčke nemôže nikto nič vyčítať. Najmä čo sa jej vystúpení týka. Beyoncé pri tvorbe šou dohliada nielen na choreografiu tanečníkov, ale konzultuje aj svetlá, pozadie, to, ako bude vyzerať javisko s odborníkmi. A je v tom skutočne dobrá.

Zdroj: Profimedia.sk

Dôkazom je jej nedávny koncert počas festivalu Made In America. Ten sa uskutočnil v deň jej 34. narodenín. Pozrite si začiatok viac ako hodinu trvajúcej namakanej šou, ktorú odštartovala piesňou Crazy In Love prvýkrát naživo vo verzii vytvorenej k snímke 50 Odtieňov sivej. Toľko nežnej erotiky pokope ste už dávno nevideli.

Celý koncert si môžete pozrieť TU!

Beyoncé - Crazy in love LIVE (MIA 2015)

Beyoncé - Crazy in love (50 Tons de Cinza) LIVE at MADE IN AMERICA 2015

Posted by Fã Depressão on 5. září 2015
USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti