Šoubiz

Fantastický duet! Slovenskí speváci si strihli Michaela Jacksona

934838_717278591719757_8207486682107388134_n.jpg
Zdroj: facebook.com/Anita Soul

Spevák Robo Opatovský pripravil pre fanúšikov hudobnú lahôdku.

Spevák Robo Opatovský pripravil pre fanúšikov hudobnú lahôdku. So šarmantnou soulovou speváčkou Anitou Soul naspieval novú verziu skladby Michaela Jacksona I Just Can't Stop Loving You. Singel je súčasťou mimoriadne úspešného projektu Overtime.

„Pieseň I Just Can't Stop Loving You je jedna z mojich najobľúbenejších skladieb od Michaela. Keď sme sa s muzikantami z Overtime zhodli na tom, že s veľkým rešpektom a úctou k autorovi prearanžujeme túto skladbu, Anita Soul bola jasnou voľbou. Hneď sme si boli istí, že tento úžasný song môžem naspievať len s ňou," vyznal sa Robo Opatovský.

Zdroj: facebook.com/Robo Opatovský

Na projekte Overtime s ním spolupracovali fenomenálny bubeník Dávid Hodek, kontrabasista Robert Ragan ml. a klavirista Tomáš Gajlík. Podklad k pesničke nahrali muzikanti v štúdiu Svárov Absolute Music v Česku a spevy vo vlastnom štúdiu Roba Opatovského na Slovensku. Medzi hudobníkmi vládla veľká pracovná pohoda.

Zdroj: facebook.com/Anita Soul

„S Robom som nerobila po prvýkrát a myslím si, že to opäť dopadlo fajn. Robo vybral skladbu od môjho obľúbeného speváka, takže nahrávanie bola pre mňa radosť. Som si istá, ze toto nebola naša posledná spolupráca," neskrýva radosť speváčka Anita Soul.

„Anita je jedna z najlepších speváčok na Slovensku. Úžasne cíti hudbu, má neskutočný feeling a intonáciu. Je to spevácka prvá liga," pochválil kolegyňu 43-ročný spevák.


BRATISLAVA/redakcia šoubizu

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.