Šoubiz

Krásna Fantaghiró je na nepoznanie! Takto sa zmenila

Princezná Fantaghiró - Alessandra Martines (foto: Facebook Fanclub Alessandry Martines)
Princezná Fantaghiró - Alessandra Martines (foto: Facebook Fanclub Alessandry Martines) Zdroj: Facebook Fanclub Alessandry Martines

Jedna z najkrajších talianskych herečiek 90. rokov už len matne pripomína neskrotnú princeznú, ktorá ju preslávila...

Dnešná generácia 30+ si svoje detstvo bez série koprodukčných televíznych rozprávok o pôvabnej neskrotnej princeznej Fantaghiró, bojujúcej proti neprávosti a za lásku, hádam ani nevie predstaviť. V neposlednom rade aj kvôli príťažlivým hlavným hrdinom – už spomínanej rebelke Fantaghiró a jej osudovej láske Romualdovi, v podaní krásnej Alessandry Martines a šarmantného Kima Rossiho Stuarta.

Čas nezastavíte, a tak, verte tomu alebo nie, od premiéry prvého z pätice dvojdielnych filmov už o tri mesiace uplynie neuveriteľných 24 rokov! A tie sa, pochopiteľne, podpísali i na krásnej Alessandre.

Tá v súkromí na svoj vek rozhodne nevyzerá (o pár dní oslávi 52. narodeniny), a ani sa naň necíti – po krachu 14-ročného manželstva s o 26 rokov starším režisérom Claudeom Lelouchom, s ktorým má dnes už 17-ročnú dcéru Stellu, zakotvila vo vzťahu so 20 rokov mladším hereckým kolegom Cyrilom Descoursom, ktorému pred troma rokmi, ako 49-ročná (!), porodila synčeka Huga!

No po pracovnej stránke už z úloh mladučkých krások jednoznačne vyrástla, čo síce jedny pomyselné dvere zatvorilo, no na druhej strane jej zase otvorilo cestu k zaujímavým úlohám zrelých žien.

Nuž a do tejto kategórie spadá aj jej rola vo filme Zázrak v Lurdoch, ktorý na Doma uvidíte na sviatok Sedembolestnej Panny Márie - v utorok, 15. septembra, o 20.30. Alessandra v ňom stvárňuje zrobenú, osudom ťažko skúšanú matku mladučkej Bernadette, ktorej sa opakovane zjavila Panna Mária, čo navždy zmenilo nielen jej život, ale i osud mestečka Lurdy...

Zdroj: DOMA

 

Zdroj: DOMA

 TALIANSKO/ trinity

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti