Dcéra Paula Walkera Meadow (16) založila na jeho počesť nadáciu

paulw.jpg

Urobila tak práve v deň, kedy by Paul oslávil 42. narodeniny.

Dcéra tragicky zosnulého amerického herca Paula Walkera Meadow má len 16 rokov, ale rozhodla sa urobiť úžasnú vec. Založila charitatívnu organizáciu, ktorá bude niesť hercovo meno - The Paul Walker Foundation. Urobila tak práve v deň, kedy by Paul oslávil 42. narodeniny. Meadow tak bude pokračovať v jeho šľapajách, keď herec sa veľmi intenzívne venoval pomoci druhým.

Zdroj: Instagram

"Som nesmierne hrdá na to, že nadácia začne fungovať práve v deň jeho narodenín. Nedokážem si predstaviť lepší spôsob, ako osláviť môjho otca," napísala Meadow a pridala aj fotku s otcom, kedy bola ešte malé dievčatko.

Zdroj: Instagram

Nadácia bude poskytovať štipendiá tínedžerom, ktorých vášňou je oceán a bude spolupracovať so svetoznámym Monterey Bay Aquarium. Aj hviezda snímok Rýchlo a zbesilo milovala život, ktorý je v oceáne. "Našla som sa v jeho vášni pre záchranu zvierat, pomoci ľuďom a šírením dobrej vôle. Chcem sa takto podeliť o kus z neho so svetom," tvrdí Meadow.

Ešte predtým, než sa dal Paul na herectvo, študoval na vysokej škole morskú biológiu. Len týždeň predtým, ako zomrel pri autonehode, nakrúcal televíznu šou o žralokoch.USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti