Šoubiz

Slávna herečka vytlačila megaprsia takmer po bradu

christina.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Hviezda seriálu Mad Man bola neprehliadnuteľná.

Čo by to bol za týždeň módy, keď by sa na prehliadkach svetoznámych návrhárov neobjavili aj hollywoodske hviezdy. Veď práve ony patria medzi ich najlepších zákazníkov a na spoločenských akciách im robia patričnú reklamu, keď sa objavia v ich modeloch. Ten v New Yorku si nenechá ujsť žiadna celebrita.

Zdroj: Profimedia.sk

Obvykle ich môžete vidieť sedieť rovno v prvom rade. Na prehliadke Christiana Siriana bola aj herečka Christina Hendricks, známa najmä vďaka seriálu Mad Man. Štyridsaťročná kráska s bezchybnou pleťou je však povestná aj svojím poprsím. To je totiž priam obrovské a najmä prirodzené.

Zdroj: Profimedia.sk

Christina si pri tejto príležitosti obliekla bordové šaty, ktoré ani nemali taký hlboký výstrih, ale vďaka jej bujnému dekoltu tak pôsobili. Vo vrchnej časti jej boli pritesné, a tak jej prsia vytlačili takmer po bradu. Herečka bola neprehliadnuteľná.

Zdroj: Profimedia.sk

Americká hviezda sa kedysi živila modelingom a svoje telo preto trápila hladom, aby bola krásne štíhla. Po čase sa na to ale vykašľala a rozhodla sa to nechať na prírodu. Boli to práve jej krivky, ktoré ju dostali do Hollywoodu.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.