Šoubiz

Viete, kto je táto rozkošná vodná lyžiarka?

cibulkova_edited-4.jpg

Dnes je z nej veľmi úspešná a uznávaná žena.

Dominika Cibulková (26) si vyskúšala tenis prvý raz v siedmich rokoch, keď sa v Piešťanoch zúčastnila na dvojtýždňovom kurze. No potom celý rok nehrala. Rodičia chceli mať dieťa, ktoré sa bude venovať športu odmalička. Vôbec však nechceli, aby bola z ich ratolesti profesionálna športovkyňa. A tak Domča, ako každé dieťa, vystriedala viacero športov.

„Skúšala som plávanie. Veľmi som chcela robiť i vodné lyžovanie, stále som chcela jazdiť. No tatino, ktorý ho trénoval, povedal, že na Slovensku na to nie sú podmienky," prezrádza Dominika.

Zdroj: facebook/Dominika Cibulková

Dokonca mala i obdobie, keď ju bavilo korčuľovať. „Chcela som chodiť na krasokorčuľovanie, ale odradilo ma to, že som musela na tréning vstávať o šiestej ráno. Všade navôkol bola ešte tma. Povedala som si, že toto nemôžem robiť," vyznala sa pre domicibulkova.com

A kto ju priviedol k tenisu? Budete prekvapený, ale bol to otec jedného z našich reprezentantov Lukáša Lacka - Ladislav. No a potom to už išlo. Prvé veľké peniaze si zarobila na turnaj v Česku keď mala 15 rokov, prvú skoro tisícku na turnaji v Maroku v roku 2005.

Zdroj: SITA

Dnes je prvou Slovenskou, ktorá zmenila tenisovú históriu Slovenska. PRrvýkrát v živote bude hrať grandslamové finále, ktoré bude zajtra na Australian Open. Jej „POMÉÉÉ" sa stalo symbolom hecovania divákov v Melbourne.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu


BRATISLAVA/zg

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.