Modelka potratila, mŕtve dieťa jej v nemocnici zabalili ako z donášky

sallie copy.jpg

Modelka má s nemocnicou tú najhoršiu skúsenosť.

Modelka a reality hviezda Sallie Axl mlčala sedem týždňov, ale nakoniec sa rozhodla prehovoriť o tom, čo sa jej stalo. Známa potetovaná britská kráska čakala druhé dieťa, ale prišla oň. Ostala však šokovaná z prístupu nemocnice. Dvadsaťsedemročnú modelku poslali s mŕtvym dieťatkom domov a zabalili jej ho tak, že to pripomínalo donášku z reštaurácie. Píše The Sun.

Zdroj: Facebook/ Sallie Przybek

Modelku prijali do nemocnice Panny Márie v Manchestri a ako ona tvrdí, nemali s ňou žiadny súcit. Takmer im tam zomrela na infekciu potom, ako jej neurobili zákrok správne. Sallie sa podelila o skúsenosť na sociálnej sieti. "Svoje dieťa som dostala v krabici a plastovom vrecku!" napísala.

Zdroj: Facebook

"V nemocnici mi neurobili zákrok okamžite. Nechali ma krvácať a dostala som infekciu. Skončila som na operácii a bola som tak vydesená ako ešte nikdy. Nechcelo sa mi žiť. Zdravotným sestrám trvalo niekoľko dní, kým mi vymenili posteľ a šaty postriekané krvou. Dokonca ani podlahu od krvi dlho neumyli," píše zhrozená a znechutená modelka.

A prečo ju poslali s dieťaťom domov? V Británii totiž neexistuje zákon na to, čo s mŕtvym dieťaťom, o ktoré príde žena pred 24. týždňom tehotenstva. Ak zomrie po tomto období, povinnosťou nemocnice je ho pochovať alebo spopolniť.

VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti