Šoubiz

Zmenšili jej obrovské poprsie. Tínedžerka má aj tak bujný výstrih

ariel2.jpg

Ariel predviedla zmenšené poprsie počas odovzdávania cien Emmy.

Americká herečka Ariel Winter sa pohybuje v šoubiznise odmalička. Z detskej hviezdy sa stala tínedžerka a kým deti ju poznali z filmovej a seriálovej tvorby kanálu Disney Channel, dospelí ju určite poznajú vďaka seriálu Moderná rodinka.

Zdroj: Profimedia.sk

Ako malé dievčatko bola Ariel skôr taká skade ruka, skade noha. Za posledné dva roky sa ale tak vyvinula, že málokto by jej hádal len 17 rokov. Zaoblila sa na tých správnych miestach a prsia jej narástli až priveľmi. No kým muži sa pri pohľade do jej kyprého výstrihu tešili, aj keď je neplnoletá, ona trpela.

Zdroj: TASR

Herečku trápili veľké bolesti chrbta a krku a častokrát musela byť na liekoch. Ariel si ale povedala dosť a pred pár týždňami absolvovala zmenšenie poprsia. Z prirodzených šestiek sú dnes pekné štvorky a mladú hviezdu, ktorá si pre zlú mamu odtrpela mnoho času na súdoch, už nič nebolí.

Zdroj: Profimedia.sk

Počas Emmy Awards, kde sa na červenom koberci objavila v šatách rovnakej farby, vyzerala krásne. Na párty po odovzdávaní cien si zase zvolila čierne trblietavé šaty s väčším výstrihom.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.