Šoubiz

Miss Taliansko 2015 terčom posmechu. Pre túto odpoveď

miss.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Zosmiešnila sa totiž už počas finále v kole, kedy finalistky odpovedajú na otázky porotcov.

Pred pár dňami si Taliani zvolili najkrajšiu ženu v krajine. Stala sa ňou len 18-ročná Alice Sabatini, ktorá sa odlišuje od typických krások tým, že má aj krátke vlasy. No kým by mala byť misska nielen prototypom krásy, ale aj inteligencie a mala by sa starať o blaho národa a pomáhať charitatívnym organizáciám, od Alice to asi čakať nikto nemôže.

Zdroj: Profimedia.sk

Zosmiešnila sa totiž už počas finále v kole, kedy finalistky odpovedajú na otázky porotcov. Alice sa opýtali, v akom období by chcela žiť. Odpovedala, že počas druhej svetovej vojny. Na otázku prečo, habkavo odpovedala, že síce videla, čo sa vtedy dialo, ale chcela by to prežiť. "Bola by som žena, tak by som nemohla ísť do vojny.... asi by som bola doma...v strachu," stratila reč a začala sa smiať.

Tento trapas neunikol ani zahraničným médiám. Na internete sa totiž začali šíriť rôzne koláže, ktoré Alice zasadzujú do obdobia druhej svetovej vojny. Snáď si nová talianska kráľovná krásy časom naštuduje, čo všetko sa v tomto hroznom období dialo a koľko ľudských obetí padlo.


TALIANSKO/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.