Šoubiz

Hudobník začal biť tehotnú priateľku v televíznej šou

bitka.jpg

Tento príbeh je hotovou telenovelou.

Speváka Nicolaeho Guta, ktorý je v Rumunsku mimoriadne populárny, prezývajú aj kráľom cigánskej hudby. Teraz sa ale divákom ukázal v pravom svetle. V televíznej šou začal mlátiť svoju tehotnú priateľku.

Nicolae bol hosťom v televízii spolu s priateľkou Iuliou, expartnerkou Narcissou Guta a jeho nevlastným synom Nicuom. Priateľská atmosféra sa zmenila v momente, kedy sa spevákov nevlastný syn priznal, že spal s Iuliou. Keď to nepoprela, začal ju ťahať za vlasy, ťahal ju z pohovky a fackal ju. Zasiahnuť musel ochrankár.


Nevlastný syn sa chcel takto spevákovi pomstiť za to, ako sa správal k jeho matke, keď s ňou žil. Nicolae má totiž desať detí s piatimi rôznymi ženami.

Spevák však mal mať aj 11. dieťa so ženou menom Flori. Štyridsaťsedemročná rumunská hviezda ju ale podvádzala práve s Iuliou, ktorá je tiež tehotná. Flori preto šla na potrat a to malo speváka položiť.

Nicolae Guta sa v krajine preslávil hudobným štýlom manele. Neverí bankám, a tak zarobené peniaze investuje do nehnuteľností. Vlastní luxusné apartmány a vily po celej krajine, rovnako ako aj šperky v hodnote stoviek tisíc libier. Taktiež má obrovskú zbierku luxusných vozidiel.RUMUNSKO/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.