Šoubiz

Priatelia oslavujú 21 rokov: Takto na seriál spomínajú Phoebe a Joey!

Priatelia (Friends)
Priatelia (Friends) Zdroj: Warner Bros.

Okrem iného prezradili, aká bola voda vo fontáne zo seriálovej zvučky a kedy naposledy sa obľúbená šestica stretla pokope!

Presne 22. septembra 1994 bol v USA odvysielaný historicky prvý diel kultového sitcomu Priatelia. Aj po neuveriteľných 21 rokoch je aj u nás láskavý humor veselej šestice stále obľúbený a na obrazovkách televízie Doma vám spríjemňuje každý pracovný podvečer. Predstavitelia Joeyho a Phoebe, herci Matt LeBlanc a Lisa Kudrow, si v nedávnom rozhovore pre magazín People zaspomínali na to, aká studená bola voda vo fontáne z legendárnej zvučky k seriálu. „Nahriali ju a musím byť úprimný, bolo mi v nej príjemne,“ povedal Matt a Lisa dopĺňa: „Pamätám si, že bola studená a museli sme to opakovať veľmi veľa krát. Nemyslím si, že sme boli v dobrej nálade alebo že sme mohli vôbec vyzerať, že nás to ešte baví, ale potom Matthew Perry (seriálový Chandler) vykríkol - Nespomínam si na dobu, kedy som nebol vo fontáne -, a my sme sa začali veľmi smiať. Myslím, že je to práve tá pasáž, ktorá sa vysiela v televízii.“

Zdroj: DOMA

A kedy naposledy sa najznámejší televízni Priatelia stretli v kompletnej zostave? „Všetci šiesti sme sa naposledy stretli v júni na večeri pri príležitosti narodenín Courteney Cox (seriálová Monica). Skvelo sme sa bavili a cítili sme sa, akoby neuplynul žiadny čas, no od poslednej klapky už uplynulo neuveriteľných 12 rokov,“ dodal Matt.
Zdroj: Warner Bros.

BRATISLAVA/jt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.