Šoubiz

Justin Bieber má odkaz pre svojich fanúšikov. Tu sú jeho slová

Justin Bieber
Zdroj: Profimedia.sk

Odkaz zverejnil na sociálnej sieti Twitter.

Kanadský spevák Justin Bieber, ktorého 23. januára zatkli v Miami Beach na Floride za šoférovanie pod vplyvom alkoholu a drog, navyše bez platného vodičského preukazu a taktiež za nelegálne preteky v obytnej zóne, odkázal fanúšikom, aby boli počas tohto náročného obdobia silní.

"Každý z vás je dôležitý, nezáleží na tom, čo hovoria iní. Buďte silní, Boh je s nami," napísal 19-ročný spevák prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter a dodal, že bude navždy vďačný fanúšikom za to, že mu zmenili život.

Na spevákových priaznivcov sa obrátil aj manažér Scooter Braun. "Justin Bieber vás všetkých miluje, budem sa preto správať tak, ako niekto, komu na ňom skutočne záleží," povedal Braun.

K prešľapom, ktoré speváka už dlhší čas sprevádzajú, sa Bieber vyjadril aj v marci 2013. "Som mladý a robím chyby. Je to súčasť dospievania. Hoci občas spravím nejakú chybu, učím sa z nich. Som dobrý človek a mám veľké srdce. Milujem Boha a som vďačný za všetky požehnania, ktoré som dostal. Neplánujem premárniť túto šancu. No zároveň som mladý a chcem sa zabávať. Nemyslím si, že je na tom niečo zlé," uviedol vtedy pre magazín Us Weekly.
BRATISLAVA/SITA

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti